ddd

Górzec
Post
57-100 Strzelin

Contact

Phone
+48 606 103 070
FAX
+48 71 707 28 39
info@iungo.com.pl

Iungo Sp z o.o Sp. k

HQ adress
Górzec 13
Place
Górzec
Post

Company's data

NIP
9141568813
Regon
380198447
KRS
0000730770
BDO
000087344

   Miejsce pracy: Górzec 13, 57-100 Strzelin

    Zakres obowiązków:

   • Pomoc przy administrowaniu systemami opartymi o Windows oraz siecią LAN
   • Zarządzanie sprzętem komputerowym i konfiguracją oprogramowania
   • Udzielanie pomocy użytkownikom w rozwiązywaniu aktualnych problemów
   • Rozwój aplikacji logistycznej - (C#, MS SQL i technologie pokrewne)

   Wymagania:

    • Dobra znajomość środowiska Windows (stacje robocze, serwery, pakiet Office)
   • Wiedza w zakresie sieci LAN
   • Znajomość technik programowania w językach C pochodnych (preferowany C#)
   • Wiedza z zakresu baz danych MS SQL
   • Mile widziana znajomość Comarch Optima

    Oferujemy:

   • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
   • Adekwatne wynagrodzenie
   • Stałe godziny pracy
   • Przyjazna atmosfera pracy w zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 606813057

      Oczekujemy :

  • Min. 6 miesięcznego doświadczenia w prowadzeniu pojazdów kat. C+E
  • Odpowiedzialności i zaangażowania w pracy
  • Uczciwości i rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Dbałości o powierzone mienie
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Dostęp do komunikatora WhatsApp

     Oferujemy:

  • Weekendy w domu
  • Atrakcyjne terminowe comiesięczne wynagrodzenie (7500 zł  - 10000 zł netto)
  • Praca kierowcy międzynarodowego (Niemcy, Holandia) w systemie tygodniowym (ruchoma podłoga)
  • Wysokie standardy etyczne i pracownicze ( przestrzeganie norm czasu pracy i jazdy kierowców)
  • Auto i naczepa przyporządkowane do jednego kierowcy - bezpieczny parking dla samochodu prywatnego na bazie Firmy

Kontakt pod nr telefonu 668 886 506